Gydytojo konsultacija

Moteris mirė nuo aneurizmos, kai greitosios medicininės pagalbos telefonu operatorius šį atvejį priskyrė „neskubiam“, nepaisant tvirtinimų, kad moteris mėlynuoja (07/03)

Deividas Priestley skambino pagalbos telefonu ir turėjo laukti valandą, kad greitoji medicininė pagalba būtų suteikta jo žmonai Dianai, kuri vos gaudė kvapą, o jos liežuvis ir lūpos mėlynavo. Šį atvejį analizavę tyrėjai padarė išvadą, kad greitosios pagalbos automobilis privalėjo atvykti per aštuonias minutes pas 57-erių metų amžiaus pasiligojusią moterį.

 
Deividas Priestley skambino pagalbos telefonu ir turėjo laukti valandą, kad greitoji medicininė pagalba būtų suteikta jo žmonai Dianai, kuri vos gaudė kvapą, o jos liežuvis ir lūpos mėlynavo. Šį atvejį analizavę tyrėjai padarė išvadą, kad greitosios pagalbos automobilis privalėjo atvykti per aštuonias minutes pas 57-erių metų amžiaus pasiligojusią moterį. Tačiau šiuo atveju greitosios medicininės pagalbos suteikimas įvyko praėjus daugiau nei pusvalandžiui, o nuvežta į ligoninę ši moteris mirė dėl trūkusios pilvo aortos aneurizmos. Greitosios medicinos pagalbos specialistai pripažino, kad klaida įvyko dėl to, kad pagalbos telefono darbuotojas šį atvejį priskyrė prie mažiau skubių, nepaisant to, kad buvo įvardinta, jog moteris mėlynuoja. Šiuo atveju, greitosios pagalbos operatorius nepasiteiravo apie moters kūno temperatūrą. Prireikė net trijų skambučių, kol greitosios medicininės pagalbos automobilis atvyko pas mirštančią moterį. Įvykus šiam incidentui, greitosios medicininės pagalbos darbuotojai atsiprašė mirusiosios artimųjų.     
Plačiau skaitykite čia 
Vaizdo įrašai
Endovaskulinis gydymas stentgraftu
11/12
Endovaskulinis gydymas stentgraftu
Endovaskulinis gydymas stentgraftu (11/12)
Pilvo aortos aneurizma
11/12
Pilvo aortos aneurizma
Pilvo aortos aneurizma (11/12)
Atvira operacija
11/12
Atvira operacija
Atvira operacija (11/12)