Gydytojo konsultacija

Pirmoji skubi endovaskulinė pilvo aortos aneurizmos chirurginė operacija pritaikius lokalią anesteziją atlikta Dunedin ligoninėje (07/04)

Haroldas Mastersas buvo pirmasis pacientas, kuriam Dunedin ligoninėje buvo atlikta gyvybę jam išsaugojusi chirurginė operacija, kai plyšo jo aortos aneurizma. Ši chirurginė operacija reikalavo minimalios invazijos. Atliekant endovaskulinę pilvo aortos aneurizmos chirurginę operaciją, du maži pjūviai padaromi kirkšnyje, o stento transplantatas įvedamas link aneurizmos.

 
Haroldas Mastersas buvo pirmasis pacientas, kuriam Dunedin ligoninėje buvo atlikta gyvybę jam išsaugojusi chirurginė operacija, kai plyšo jo aortos aneurizma. Ši chirurginė operacija reikalavo minimalios invazijos. Atliekant endovaskulinę pilvo aortos aneurizmos chirurginę operaciją, du maži pjūviai padaromi kirkšnyje, o stento transplantatas įvedamas link aneurizmos. Taikant atvirąjį chirurginį gydymą plyšusios aneurizmos atveju pacientas laikomas intensyvios terapijos palatoje nuo 10-ies iki 14-os dienų, vėliau prireikia ilgo reabilitacijos laikotarpio. Endovaskulinės pilvo aortos aneurizmos chirurginės operacijos metu pritaikius lokalią anesteziją Dunedin ligoninėje gydytas pacientas telefonu kalbėjosi su savo žmona. Pacientas buvo išleistas iš ligoninės po keturių dienų. Taigi, taikant šią chirurginę operaciją, pacientas ne tik mažiau laiko praleidžia ligoninėje, be to, yra mažesnė infekcijos rizika ir reabilitacijos laikotarpis yra trumpesnis.
  
Plačiau skaitykite čia
Vaizdo įrašai
Endovaskulinis gydymas stentgraftu
11/12
Endovaskulinis gydymas stentgraftu
Endovaskulinis gydymas stentgraftu (11/12)
Pilvo aortos aneurizma
11/12
Pilvo aortos aneurizma
Pilvo aortos aneurizma (11/12)
Atvira operacija
11/12
Atvira operacija
Atvira operacija (11/12)